Dima Bilan fans
Dima Bilan fans
Dima Bilan fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We believe in you...we love you...<333
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pomembno obvestilo

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Pomembno obvestilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo EmptyČet Apr 09, 2009 8:33 pm

No jaz imam za vas eno pomembno obvestilo(VSAJ ZAME JE POMEMBNO)
Jaz sem prijavlena že na VELIKO forumov pa mi s cajtom več negre skozi zato sem se odločila da nekaj forumov "zapustim".
Med nimi je tudi ta forum...nimam več časa za toliko forumov...res prijavlena sem bila na enih 20 forumov...Pač na tega še se nisem tako "navezala" kot na ostale npr. on EWS (miss.Bilan* že ve kerga mislim)tisetega nebi mogla zapustiti(pa ga tud nebom)....Prosim da me še vedno pustite za admina saj ko bom le imela čas vas pridem še kaj pogledat...
Res užiwite...če rabite kakšno koli pomoč (adminke) veste na katerem forumu me najdete sam tam napište pa pridem pomagat.
Drugi pa kaai naj rečem užiwiite meni je zelo žal....Sam negre več npr. 2 ali 3 myby 4 forumi še grejo sam toliko pa več ne...Upam da se kmalu vidimo....BYE (se slišmo kj po EWS forumu)RES USEE VAS IMAM ZLO RADA.Lahk tud kj komenirate myby (mogoče to pomen) me pa prepričate da ostanem tuki..
Very Happy

P.S.
Prosm tega sporočila NE izbrisat.
Nazaj na vrh Go down
Tinčeeq^DuLce
~Promotor~
~Promotor~
Tinčeeq^DuLce


Število prispevkov : 56
Join date : 05/04/2009

Pomembno obvestilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo EmptyČet Apr 09, 2009 8:46 pm

Jaz sm novaa na forumuu,zato nevem nič kaj tii deLaš itd..Tkoo da je menii useeno!!! Very Happy
BiLo bi pa Lpo če bi ostaLa,-----> SAJ VSAK ČLAN NEKAJ ŠTEJE!<-----
Nazaj na vrh Go down
BiŁan♥GirŁ

BiŁan♥GirŁ


Število prispevkov : 252
Join date : 01/04/2009
Age : 28
Kraj : with Dimaa*

Pomembno obvestilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo EmptyČet Apr 09, 2009 8:54 pm

*Dulce* meni je žal da greš...za Admina te bom vsekakor pustila...pa pridi nam vsake toliko malo pomagat...Lepo se meii
Nazaj na vrh Go down
https://bilan-dima-fan.slovenianforum.com
Gost
Gost




Pomembno obvestilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo EmptySob Apr 11, 2009 9:49 am

Iaa sej čez vikent pa čez pučitnce bom skoz gor<3.
Nazaj na vrh Go down
_hadita_anny_
~Moderator~
~Moderator~
_hadita_anny_


Število prispevkov : 105
Join date : 04/04/2009

Pomembno obvestilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo EmptyPon Apr 13, 2009 5:28 pm

ok *Dulce* fsm
Nazaj na vrh Go down
Tinčeeq^DuLce
~Promotor~
~Promotor~
Tinčeeq^DuLce


Število prispevkov : 56
Join date : 05/04/2009

Pomembno obvestilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo EmptySre Apr 15, 2009 2:24 pm

Fsm..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pomembno obvestilo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomembno obvestilo   Pomembno obvestilo Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pomembno obvestilo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomembno obvestilo!!!
» Obvestilo o portalu.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Dima Bilan fans :: Obvestila :: Obvestila-
Pojdi na: